Zpět na Blog
Novinky o titulech

Sport magazín bude nově i samostatně prodejný

Tradiční páteční magazín deníku Sport se dočká rozšířené distribuce. V pátek 18. listopadu vychází speciální Sport Magazín plus ke startu mistrovství světa ve fotbale, a už od soboty 19. listopadu bude k dostání také jako samostatný titul.

Po změně v rozsahu i v kvalitě papíru jsme rádi, že můžeme Sport Magazín nově nabízet i ve volném prodeji. Obsahově je magazín čtenářsky natolik zajímavý a nadčasový, že rozšíření distribuce i na další dny je pro nás logickým krokem. Ve Sport Magazínu chceme i nadále otevírat velká sportovní témata a přinášet příběhy sportovců. Samozřejmě ve speciálech budeme poskytovat kompletní servis k velkým sportovním akcím, jakou je právě třeba i startující mistrovství světa ve fotbale,” říká šéfredaktor deníku Sport Lukáš Tomek.

Ve vybraných prodejnách sítí trafik Geco a Relay si tak čtenáři mohou nově zakoupit Sport magazín po celý týden. Cena samostatného magazínu je 35 Kč. Od ledna se distribuce samostatného Sport magazínu rozšíří ještě o další vybrané nákupní řetězce.

Rozšířením distribuce reagujeme také na přání našich čtenářů, kteří velmi často poptávali tištěné Sport magazíny i mimo páteční vydání spolu s novinami. Tradiční prodejní kanál v podobě trafik tak přidáváme k našemu eshopu iKiosek.cz, kde si samostatný Sport Magazín čtenáři objednávají už více než rok. Zároveň věříme, že díky obsahu a nové možnosti koupit si Sport magazín ve více dnech můžeme zaujmout i nové čtenáře a fanoušky sportu,” dodává Patrik Kubečka, Senior Brand Manager deníku Sport a iSport.cz.

Sport Magazín vycházel doteď ve vydavatelství Czech News Center jako pravidelná páteční příloha deníku Sport. Obsahuje rozhovory a reportáže ze světa sportu a sportovní televizní program na celý týden. Kromě pátečního Sport Magazínu pak najdou čtenáři v deníku Sport i další magazíny. Každé první úterý v měsíci vychází sportovně-vzdělávací magazín COACH o trenérském řemesle a trendech v oblasti výchovy. Jednou za tři měsíce se přidává také iSport LIFE magazín pro aktivní sportovce, jehož další číslo o zimním sportování vyjde už 20.12.

 

Tagy:

printdistribucesportiSport.czspeciály

Co se u nás právě děje?