Zpět na Blog
Právě nabízíme

CNC spustilo obsahový projekt Inflační brzdy. Láká na prémiový obsah a výhody v boji s inflací

2 minuty
Mediální dům Czech News Center spustil obsahovou kampaň, která jde napříč jeho tituly. Čtenáře svých největších webů láká na prémiový projekt Inflační brzdy. Jedná se o unikátní set praktických rad, tipů, analýz a nákupních výhod, které mají pomoci lidem v současné situaci rekordní inflace. Ten získají díky přihlášení do služby PREMIUM+.

„Společně přinášíme exkluzivní obsah z devíti webů věnovaný rekordní inflaci, speciální newsletter a benefity vedoucí k přímé úspoře. Chtěli jsme udělat něco přesahového pro čtenáře, zároveň poprvé napříč brandy, tak aby se navzájem doplňovaly a dokázaly společně zaujmout a obsluhovat různá publika,” vysvětluje nápad Jan Fischer, marketingový ředitel CNC. 

Po celý listopad tak přináší PREMIUM+, což je služba konsolidující předplatné napříč CNC tituly, aktivní pomoc v boji s inflací prostřednictvím různých rad, tipů, rozhovorů, analýz a konkrétních doporučení. Ty se objevují na všech webech zapojených do PREMIUM+, tedy pod brandy jako Blesk.cz, E15.cz, Reflex.cz, iSport.cz, Auto.cz, Živě.cz, maminka.cz, Blesk pro ženy nebo „Abíčko.cz”. Akvírování uživatelé navíc získávají odběr speciálního „money saving” newsletteru s agregovaným obsahem za poslední týden, a ve svém PREMIUM+ profilu najdou dedikované promo kódy a slevy od vybraných partnerů. 

Do projektu se zapojila i ČSOB, která se stala na celý listopad partnerem služby PREMIUM+, a mnoho dalších firem poskytuje uživatelům PREMIUM+ zvýhodněné nabídky. „Jsme rádi, že máme po boku v tomto projektu i další velké značky, které chtěly být součástí aktivity s významným společenským přesahem. Získaly navíc poměrně exkluzivní vizibilitu, a prostřednictvím promo kódů můžou napřímo oslovovat své potenciální zákazníky,” doplňuje projektový manažer Inflační brzdy Patrik Kubečka.

PREMIUM+ je služba nabízející v jednom předplatitelském účtu obsah z větší části portfolia CNC, včetně elektronické verze všech novin a časopisů. Aktuálně se jedná o exkluzivní obsah z 9 webů, volné čtení 37 časopisů a novin v elektronické verzi a týdenní obsahový newsletter. První zkušební měsíc nabízí CNC za 1 Kč, další jsou za 199 Kč měsíčně. Listopadovou novinkou je webový obsah zobrazovaný uživatelům P+ bez reklam.  

Tagy:

premiumonlinemarketing

Co se u nás právě děje?