Zpět na Blog
Právě nabízíme

Startujeme s novým pořadem pro mladou generaci. Je tu Fresh Cash!

3 minuty
Být gramotný znamená naučit se číst, psát a počítat. Být finančně a digitálně gramotný znamená využívat tyto znalosti i ve světě peněz a virtuálu. Cílem pořadu Fresh Cash je popularizovat témata spjatá s finanční a digitální gramotností a zejména inspirovat generaci Z k odpovědnějšímu životu.

Jak vznikl nápad na Fresh Cash?

Hravě, zábavně a věcně. To jsou tři pilíře, na kterých stojí dramaturgie pořadu Fresh Cash. Celý projekt vznikl po průzkumu českého mediálního prostředí. Zaměřovali jsme se na podobné pořady a různé komunikační kanály, které se věnují osvětě v rámci finanční gramotnosti. Zjistili jsme, že žádný z projektů dramaturgicky neodpovídá poptávce mladých lidí a zejména nemá zaštítění velkého vydavatelství. 

Na co všechno se těšit?

Cílem bylo nevytvořit jen pořad, ale projekt, který bude mladé oslovovat hlavně přes sociální sítě a vybudované kanály. Součástí projektu budou rozhovory s influencery, youtubery, streamery, mladými odborníky, výstupy na sociálních sítích a sestřihy různých stopáží. 

Moderátorkou pořadu je Lucie Schejbalová alias Sejroška. Ta na svých vlastních kanálech generaci Z zasahuje, ale má také všeobecný přehled o tématech, kterým se série bude věnovat.  

Chete vidět teaser? 

Fresh Cash není crossový jen z hlediska různých kanálů, ale také umístěním a plánovaným promem. Z portfolia CNC se na výrobě bude z odborného hlediska podílet redakce E15, umístění je plánováno v rubrikách na ženských webech a samozřejmě využijeme i silné tituly z našeho portfolia, které oslovují generaci Z. Nebude chybět ani propojení s rádiem a printem. Další silnou stránkou je flexibilita pro naše klienty. Jsme schopni ušít díl či celou sérii tematicky přesně na míru klienta.

Tagy:

onlinecrossmediavideogenerace Z

Ke stažení

Co se u nás právě děje?