Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Časopis Svět motorů spouští vlastní pořad na Nova Action

Nejprodávanější český motoristický časopis Svět motorů má stejnojmenný televizní pořad. Vysílaný bude týdně od 15. února na stanici Nova Action. Seriál láká na oblíbené testy automobilů, ojetiny, adrenalin nebo poradnu.

O televizi jsme přemýšleli už dlouho, a když se objevila možnost mít vlastní pořad na stanici ze souhvězdí Novy, šli jsme do toho. Jsme přesvědčeni, že jako největší česká motoristická redakce máme co nabídnout. V první řadě opravdu odborné postřehy ke každému tématu. Řadu věcí jsme si totiž vyzkoušeli už dříve na našich webech, a nyní vše přepracováváme do televizní podoby. Je to časově nesmírně náročné, neboť tištěný Svět motorů pochopitelně nepřestane vycházet, ale my to prostě chceme zkusit. Moc nás zajímá, co tomu naši čtenáři řeknou," komentuje novinku šéfredaktor celého newsroomu věnovaného tématům auto a moto, Zbyšek Pechr. 

Svět motorů je nový pořad o autech, který má do televize přinést originální obsah ze segmentu autoprůmyslu. Čtyřicetiminutovka, moderovaná mimo jiné oblíbeným redaktorem Martinem Vaculíkem, slibuje informace o nových i ojetých autech, i o běžných problémech motoristů. Sází hlavně na kvalitní informace opravdových odborníků, což ji má podle autorů odlišit od dalších pořadů o autech a motocyklech na trhu. V pořadu se postupně objeví také další členové redakce tištěného titulu.

Novotina vzniká v kooperaci mediálního domu Czech News Center, který oblíbený týdeník vydává, a Czech Video Center, jehož tým se stará o její celkovou produkci. V čele výrobního štábu stojí Lukáš Záhoř a Roman Buťa, kteří jsou podepsaní pod řadou jiných úspěšných televizních i webových pořadů. Vysílání začíná ve středu 15. února, následně poběží každou středu, vždy od 20:30. 

Tagy:

printvideoauto-motoTV

Co se u nás právě děje?