Zpět na Blog
Novinky o titulech

Blesk má nový podcast! O sexu, erotice, tělesnosti i odlišnostech

Často v CNC mluvíme a píšeme o tom, že sledujeme trendy. Chceme vytvářet kvalitní a zajímavý obsah, kterým dokážeme zasáhnout různá publika. A tento obsah jim servírovat takovou distribuční cestou, jaká je pro ně nejkomfortnější. Nejen proto vznikl v redakci deníku Blesk nový podcast Už budu!

Moderátorkou podcastu je smyslná hvězda burlesky Zorya Blue, která nejen že ve studiu své hosty zpovídá, ale na vlastní tělo zkouší rovnou vše, o čem se společně baví. Tantrickou masáž, svazování shibari, sex ve virtuální realitě,... Vizí je udělat z podcastu ten nejotevřenější o sexu v českém éteru. Charismatická Zoya v něm chce odhalovat peprná témata a klást otázky, na které se mnozí bojí zeptat. 

Hned první díl svou otevřeností rozkopl dveře a pobořil několik mýtů. Například ten, že bod G vůbec neexistuje. O čem naopak učebnice anatomie i mnozí lékaři mlčí, je skutečná podoba, velikost i funkce klitorisu - orgánu, který má polovina populace na zeměkouli. Hostka tohoto dílu, tantrická masérka Klára Koudová, v něm rovnou vybídla i k prolomení tabu análního sexu. 

Druhým dílem navázala lektorka a umělkyně Joan von Brook, která se věnuje shibari, tedy svazování, které pochází z východní odnože bondáže. Moderátorce se svěřila nejen o jeho kouzlu. 

Podcast Už budu! vychází nově každý pátek na Blesk.cz v Premium+ a na podcastových aplikacích. 

Tagy:

BLESKonlinezajímavostPodcast

Co se u nás právě děje?