Zpět na Blog
Spolupráce

Sejdeme se na KVIFFu?

Start letních prázdnin mají v Česku nejen filmoví fanoušci pečlivě vyznačený v kalendáři. Pravidelně se totiž kryje se začátkem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Ten se v roce 2023 koná už po sedma-padesáté. Filmový svátek je také svátkem různých médií, reklam, firem a značek. I zajímavého obsahu. Proto hlavní brandy Czech News Center budou samozřejmě také u toho…

Reflex Live studio a vše, co k Reflexu patří

Ve středobodu KVIFFu, v prvním patře hotelu Thermal, se můžete těšit na Reflex Live studio. Všichni návštěvníci se tam mohou setkat přímo s legendárními redaktory týdeníku i webu Reflex a sledovat je při jejich práci. Na místě budou dělat rozhovory s herci, režiséry i filmovými profesionály, kterými se to bude na festivalu hemžit. Pokud by bylo v Live studiu zrovna moc napilno, mohou si fanoušci zkrátit čas focením. Budou mít totiž jedinečnou možnost vyfotit se přímo v jedné z RX (Reflex) titulních stran a stát se tak hvězdou z obálky oblíbeného printu. 

V prostorách hotelu Thermal najdou také výstavu Hvězdy KVIFF očima Thao, populární fotografky Nguyen Phuong Thao spojené s Reflexem a jeho signifikantními fotografiemi. Thao svými fotografiemi zprostředkuje atmosféru předešlých ročníků KVIFFu. 

Na stagi Prostor KVIFF X bude hlavní hvězdou opět jedna z ikon Reflexu, Čestmír Strakatý. Klasicky bude zpovídat své hosty. Navíc letos poprvé bude stage doplněná i o vystoupení oblíbeného podcastu/pořadu Hodina dějepichu. Pro největší milovníky Reflexu je pak připraveno ještě jedno překvapení. Na baru Campari v KVIFF TV parku si hosté mohou objednat a vychutnat jedinečný Campari drink by Reflex, který budou popíjet i hosté na stagi Prostor KVIFF X.

Prostor Kviff X S Marthou Issovou (foto Kviff)

Blesk ví, co se kde šustne

Tým deníku Blesk bude, stejně jako v předchozích ročnících, streamovat na webu Blesk.cz zahajovací i zakončovací red carpet”. Každý den bude také natáčet speciální festivalové Epicentrum a Bleskové zprávy. Ve středu 5. července se můžete přímo na kolonádě těšit na módní policii s Inou T. ! A samozřejmě nebudou chybět aktuality ze všech akcí a parties, které jsou na festivalu plánované!  

S HeyFomo.cz nebudete mít FOMO, i když jste boomeři

Pokud patříte do generace Z, nebo vás minimálně zajímá stejný obsah, jako tuhle cílovou skupinu, zavítejte rozhodně na heyfomo.cz. Najdete tam rozhovory se zajímavými lidmi, tipy a triky na to, jak trávit ve Varech ten nej čas, ale i report nejdůležitějších highlightů a akcí letošního ročníku. Aby vám nic neuteklo, sledujte také jejich TikTok! Celý tým HeyFomo pak můžete potkat i na místě, ve speciální zóně připravené ve spolupráci se značkami Notino a Goodlok. Zóna bude plná inspirace, dobrého osvěžení, ale návštěvníci se mohou těšit třeba i na ranní lekce jógy nebo další aktivity. 

Kviff Fomo

e15 zaujme VIP hosty. A jejich smysly

Byznysový deník e15 připravuje v Císařských lázních na neděli 2. 7. od 13:00 speciální program pro své VIP hosty. Společně s firmou Progresus spolu-kurátoruje cocktail plný byznysové i kreativní inspirace, kterou mohou všichni návštěvníci prožít doslova všemi smysly. Svůj zrak i sluch uspokojí netradičně vedenými rozhovory šéfredaktora e15 Nikity Poljakova, který bude zpovídat zajímavé hosty ze světa umění a byznysu. Mezi nimi třeba Kryštofa Muchu, výkonného ředitele festivalu, spolumajitele firmy Progresus Lukáše Zrůsta, zakladatele Lasvitu Leona Jakimiče, designera Marcela Mochala či ředitele Grandhotelu Pupp Jindřicha Krausze.

O další zajímavé podněty pro jiné smyslové vjemy se pak postará expozice speciálně vytvořených skleněných aroma-difuzérů, které vznikly ve spolupráci se studiem LLEV. Manželům Mochalovým, kteří studio LLEV založili, se podařilo propojit jejich fascinaci podhoubím a sklem. Začali tvořit formy z mycelia, do nichž lze objekty na huti foukat. A do těchto forem nyní foukají jedinečné kolekce skla právě i ve sklárně Lasvit, kde vytvořili pro tuto příležitost sérii aroma difuzérů a cocktailového skla. Z něj budou moci návštěvníci popíjet drinky vytvořené pod rukama barmanů z populárního baru Public Interest. A samozřejmě nebudou ochuzeni ani o čichový zážitek. Do aroma difuzérů totiž navrhl jedinečnou vůni parfumér Jakub Hiermann.

Tagy:

EventySpolupráceBLESKReflexE15Hodina dějepichuKVIFF

Co se u nás právě děje?