Zpět na Blog
Právě nabízíme

Další ročník festivalu Blesk Tlapky se blíží. Doražte se svými čtyřnohými miláčky i vy!

2 minuty
Oblíbený festival pro všechny milovníky psů a domácích mazlíčků se blíží a také letos nabídne zábavný i poučný program s charitativním přesahem. Projekt Blesk tlapky totiž dlouhodobě podporuje opuštěná zvířata a bojuje proti nekalým praktikám množíren. Celodenní venkovní akce deníku BLESK se uskuteční 3. června v Praze na Vypichu.

Na co se můžete těšit?

Čeká na vás bohatý program v celém areálu se spoustou her, soutěží a zábavy pro pejsky všech ras, jejich páníčky i ostatní návštěvníky. Na hlavním pódiu se po celou dobu festivalu budou odehrávat zajímavé přednášky, vyslechnete si rady odborníků a vystoupí zde řada známých osobnosti. Celým dnem vás provedou Bořek Slezáček a odborník na bull sporty Daniel Žďárský. Těšit se můžete také na známé tváře ze seriálů TV Nova. Vzácným hostem, který přijde podpořit Blesk tlapky, bude legendární zpěvačka Marta Kubišová.

Blesk Tlapky (34)

Charitativní tombola i adopce pejsků

Účastí v charitativní tombole budete mít nejen šanci vyhrát hodnotné ceny, ale také podpoříte organizaci Dočasky De De, která pomáhá opuštěným a týraným psům.  Na festivalu se představí psi, kteří hledají domov, své stánky tu budou mít útulky i záchranné spolky. Budete si moct také koupit krmivo, pamlsky i potřeby pro domácí mazlíčky, energii doplníte ve food zóně a pro malé účastníky festivalu bude připravena dětská zóna. 

Blesk Tlapky (11)

Aktivní návštěvníci mohou se svými pejsky zdolat stezku nástrah, soutěžit o nejhezčí člověko-psí masku, psího superhrdinu či šampiona Blesk tlapek. Akce se koná od 11:00 do 18:00 na travnaté ploše před vstupem do pražské Obory Hvězda. Vstupné je zdarma. Generálním partnerem letošního ročníku je společnost Mountfield.

Zajímají vás možnosti zapojení se do našeho projektu?

Hledáte nový způsob komunikace se svojí cílovou skupinou a chcete oslovit své publikum novou a netradiční formou? Jedním z možných způsobů je např. obsahová spolupráce s deníkem Blesk a blesk.cz nebo obsahová spolupráce v redakční příloze Blesk Tlapky. Ta je zaměřena na zvířecí tématiku a může být pro vás zajímavým přínosem. Další z možností je komerční prezentace na samotné akci, kde můžete představit své produkty a služby před širokou veřejností.

 

Co se u nás právě děje?