Zpět na Blog
Data a statistiky

Mrkněte na detailní přehled našeho portofila a vyberte si, co by fungovalo pro vás

Na podzim jsme launchovali nový web s kompletními technickými specifikacemi všech našich inzertních formátů. Nově v něm najdete mnohem detailnější přehled celého CNC portfolia, jako například demografii, cílové skupiny nebo další informace o publiku.

Záleží na vás, jestli chcete inzerovat v tisku, na internetu nebo třeba v obojím najednou. Kromě toho, že máme milionové zásahy, umíme také dobře cílit. A aby bylo plánovaní reklamy, která bude mít finančně i obsahově smysl pro vás i pro naše čtenáře, posluchače nebo diváky, jednodušší, vylepšili jsme pro vás náš reklamní web.

Na stránce reklama.cncenter.cz jsme se začátkem podzimního inzertního peaku spustili novou podobu přehledu technických specifikací našich reklamních formátů. Už od října tam najdete všechny formáty pro online i print. V komplexním mixu můžete pohodlně vyhledávat nebo filtrovat, zcela dle potřeby.

Se začátkem roku jsme náš klientský web vylepšili a přidali konkrétní specifikace k titulům. Podobně jako u předchozí části se specifikacemi, i tady můžete libovolně filtrovat a najít tak ideální cestu pro vaši inzerci. Hledat můžete třeba podle demografie, pohlaví, věku nebo dalších specifikací týkajících se cílové skupiny, kterou byste chtěli oslovit. Prohlížet si můžete i jednotlivé tituly a jejich deriváty. 

 

Tagy:

printonlinecrossmediareklamaadops

Co se u nás právě děje?