Zpět na Blog
Technologie

Máme nový web s technickými specifikacemi!

Pro všechny z vás jsme připravili nový web reklama.cncenter.cz, kde najdete přehledně všechny technické specifikace našich reklamních formátů. Mixuje print i online.

Záleží na vás, jestli chcete inzerovat v tisku, na internetu nebo třeba v obojím najednou. Kromě toho, že máme milionové zásahy, umíme také dobře cílit. A aby bylo plánovaní reklamy, která bude mít finančně i obsahově smysl pro vás i pro naše čtenáře, posluchače nebo diváky, jednodušší, spustili jsme pro vás nový web.

Na stránce reklama.cncenter.cz jsme se začátkem podzimního inzertního peaku spustili novou podobu přehledu technických specifikací našich reklamních formátů. Najdete tam jak všechny formáty pro online, tak nově i pro print. V komplexním mixu můžete pohodlně vyhledávat nebo filtrovat, zcela dle potřeby.

Protože chceme mít vše, co se týká naší inzerce, na jednom místě, plánujeme samozřejmě ještě další rozvoj webu. Chceme například přidat rozhlasové formáty nebo sociodemografický přehled našich titulů i obsáhlejších packů. V plánu je také mnohem lépe vizualizovat konkrétní produkt na konkrétním webu, ale i mnohé další kroky. O dalších novinkách vás zase budeme informovat. 

Tagy:

printonlinecrossmediareklama

Co se u nás právě děje?