Zpět na Blog
Novinky o titulech

Nákupy s Maminkou jsou tady!

Říjnové číslo časopisu Maminka, jehož součástí jsou i slevové kupony do nejrůznějších kamenných obchodů i e-shopů, je právě v prodeji! Nákupní akce Nákupy s Maminkou letos proběhne od 6. do 9. října.

Už potřinácté mají čtenářky časopisu Maminka možnost využít slevových kuponů a nakoupit výhodně pro celou rodinu v rámci akce Nákupy s Maminkou. Na výběr mají ze 42 skvělých nabídek z nejrůznějších kamenných obchodů a e-shopů. Slevové kupony uplatní ve dnech 6. až 9. října. V některý e-shopech je platnost akce prodloužena.

„Říjnové číslo je výjimečné v mnoha ohledech. Nejenže je se svými skoro 250 stránkami nejsilnějším z celého roku, ale čtenářky v něm najdou nákupní kupony se slevami až 35 procent ve vybraných obchodech,“ říká šéfredaktorka Vanda Stöckbauerová. Během nákupní akce je připravena i 30% sleva na roční předplatné časopisu Maminka.

Nákupy s Maminkou mají marketingovou podporu napříč všemi mediatypy (TV a rozhlasová reklama, OOH, INDOOR, print a online inzerce v titulech a na webech CNC).

„Celé říjnové číslo je oslavou mateřské síly. Titulní strana je speciální v tom, že na ní je nejvíc lidí za celý rok – tři maminky a pět dětí. Jsem ráda, že ho zdobí patronky našeho krásného projektu Maminka roku - Aneta Krejčíková, Michala Tomešová a Veronika Kašáková,“ dodává Vanda Stöckbauerová.

Časopis Maminka je jediný lifestylový mateřský titul na českém trhu, který přináší každý měsíc těhotným ženám i maminkám (a vlastně i tatínkům, babičkám, dědečkům…) ty nejpřesnější a nejpodrobnější informace, rady odborníků a rozhovory. Reaguje na aktuální události ve všem, co se mateřství týká. Najdete v něm skvělé tipy na cestování, vaření, módu i originální nápady pro nejmenší.

Tagy:

printonlinespeciálymaternitylifestyleMaminka rokuMaminka

Co se u nás právě děje?