Zpět na Blog
Spolupráce

Jste připraveni na rok sportu? My ano, a rovnou s parádním video-obsahem

Milovníci sportovních událostí se možná více než na Ježíška těší na příští rok. Ten totiž přinese záplavu velkých sportovních událostí. Ať už se bude jednat o EURO, LOH nebo hokejové či biatlonové mistrovství, na webu či sociálních sítích iSport.cz se to bude hemžit bohatým obsahem. A kdo nebude zahálet, může být také u toho!

iSport.cz a všechny jeho online kanály nabízí komentáře, analýzy, on-line přenosy, rozhovory, videa i podrobný výsledkový servis. Druhý nejnavštěvovanější český web o sportu a sportovních událostech zachycuje momenty ze života sportovních hvězd, každodenní sportovní zpravodajství nebo pohled do zákulisí sportovních akcí.

Ke sportu patří emoce a dynamika, a proto jsou velmi oblíbeným obsahovým mediatypem sportovního zpravodajství videa a jim blízké audiovizuální produkty. Pojďte se tak s námi podívat, jaké video-obsahové formáty tým kolem redakce Sport a iSport.cz připravuje. 

iSport podcasty

Pokud hledáte netradiční zapojení do sportovního obsahu, pak podcast je rozhodně tou pravou volbou. Naše iSport podcasty se zaměřují na různá konkrétní sportovní odvětví, v čele s moderátory z naší sportovní redakce, a samozřejmě také s důležitými a zajímavými hosty. V rámci podcastové tvorby klademe hodně důraz na zajímavé zákulisní informace a souvislosti, ale i informace o aktuálním dění. Podcasty vysíláme klasicky na iSport.cz, ale také na YouTube kanále, Spotify, Apple Podcasts nebo přes Google. Deriváty z podcastů umísťujeme samozřejmě i na Instagram a TikTok. 

Součástí propojení podcastového obsahu s konkrétní značkou nebo produktem je rozmanité - ať už se jedná o namluvený sponzorský vzkaz nebo celkové sponzorství podcastu, product placement, zařazení specifického hosta, zajímavou soutěž nebo celkově vytvoření tématu na míru. 

Ezgif.com Gif Maker (3)

 

Chcete být ve studiu?

Se sportovním obsahem jsou jednoznačně spjata i živá vysílání a komentáře ze studia. Redakce iSport.cz tvoří k vybraným sportovním událostem pravidelně živé vysílání či pořady ve virtuálním studiu s hosty. I k tomu se dá přirozeně napojit značka, produkt nebo konkrétní host. Vysílání plánujeme u všech velkých sportovních událostí, přičemž studio startuje vždy cca 20 - 30 minut před zápasem. Pokračuje pak i v přestávkách a 20 - 30 minut po zápase.

I tady je možností zapojení hned několik. Ať už je to videospot jako preroll před živákem, branding studia na míru, vytvoření rubriky na míru v rámci live studia nebo třeba promo vaší vybrané soutěže probíhající na Instagramu nebo Facebooku. 

Sport Studio

 

Sociální sítě a rychlé formáty

Trojici zajímavých možností pojďme uzavřít krátkými videoformáty. Redakce iSportu totiž nabízí i možnost nestandardního zapojení klienta do obsahu tvořeného na sociální sítě, konkrétně na Instagram a TikTok. Obsahově se video dá pojmout různě - lze pracovat s organickou zmínkou značky ve videu, s injektáží i grafickým zpracováním videa, formát pak samozřejmě nabízí i možnost využití klasického product placementu. To vše v rámci předem naplánovaných IG reels či TitTokových videí, krátkých sestřihů ze zápasů a momentů kolem nich, ale třeba i do sestřihu připraveného koncepčně přesně na míru, individuálně pro danou značku. 

Sport Social

 

Zaujalo vás něco? Ozvěte se na email milos.cihak@cncenter.cz.

Tagy:

SpolupráceonlinesportiSport.czreklamaPodcastvideosocialtiktok

Co se u nás právě děje?