Zpět na Blog
Právě nabízíme

Co neminout? Vstupenky E-commerce Summit a Technologic Festival 2v1!

2 minuty
Přední osobnosti e-commerce z Česka i ze světa se i v příštím roce sjedou do Prahy a představí nejnovější trendy. E15 International E-commerce Summit, největší česká akce věnovaná e-commerce, se uskuteční na přelomu února a března. Propojí se s E15 Technologic Festivalem a prozatím láká na spíkry z Shipmonku, Rohlíku, Zásilkovny, Heureka Group nebo třeba Productboardu.

V Martinickém paláci na Pražském hradě se ve třech jarních dnech objeví na dvou různých E15 eventech více než 200 osobností z deseti zemí a z různých oborů. Od úterý 28. února do čtvrtka 2. března s nimi můžete zažít face to face i hybridní panelové diskuze, workshopy či kulaté stoly i individuální rozhovory tzv. jeden na jednoho. Kapacita příchozích návštěvníků bude omezená na cca tisícovku, dalších 100 000+ sledujících však bude moci program obou konferencí sledovat živě online. 

>>KOUPIT VSTUPENKY<<

Dominovat bude E15 International E-commerce Summit, který nabídne už potřetí ty nej trendy nejen z e-commerce. Prvními potvrzenými hosty programu jsou pro tento ročník například Jan Bednář, zakladatel Shipmonk, logistického startupu a jedné z nejrychleji rostoucích firem s českými kořeny, který je zároveň 32. nejbohatším Čechem roku 2022, či  Daniel Hejl, spoluzakladatel startupu Productboard, který v letošním roce přeskočil prvního českého jednorožce, firmu Rohlík. I Olin Novák, aktuální CEO Rohlíku, nabídne svůj pohled na věc, stejně jako třeba Simona Kijonková, zakladatelka tech-log firmy Zásilkovna přezdívaná zároveň první dámou české e-commerce. Mezi spíkry jsou také Tomáš Šebek, propagátor medicíny a chirurg, který stál u zrodu projektu uLékaře.cz, nebo Tomáš Braverman z Heureky.  

Exkluzivně pro rok 2023 se e-commerce svátek spojí s dalším eventem z dílny E15, s populárním E15 Technologic festivalem, který se chlubí synonymem největšího mezinárodního hybridního festivalu technologií, inovací a startupů v Česku. V průběhu 3 dnů se tak návštěvníci mohou těšit na široké pole trendových témat, jakými jsou tech & e-commerce novinky, brand e-commerce, marketplaces, omnichannel, digitální retail, fintech, insuretech, digitální transformace, new business modely,  mobilní e-commerce, AI, robotics, 5G, kryptoměny, blockchain, nebo ehealth. Konference má za cíl propojit na jednom místě investory, foundery i zakladatele startupů. 

Vstupenky lze zakoupit do konce roku za zvýhodněnou cenu 12 990 Kč na obě akce, případně si lze zvolit pouze některou z nich. Součástí vstupného je také časově neomezený přístup k celému video archivu z akce s celkovými záznamy z jednotlivých bloků programu, i s jednotlivými videi dle témat či konkrétních hostů. 

 

TIP na závěr: Chcete vystoupit jako spíkr, vystavovat nebo uspořádat workshop na E15 International Ecommerce Summit nebo Technologic Festivalu 2023? Kontaktujte mne na emailu jan1.novotny@cncenter.cz

Tagy:

EventyeshopE15Nikita Poljakovecommerce

Co se u nás právě děje?