Zpět na Blog
Spolupráce

CNC eventy 2024: Kde by neměla chybět vaše značka?

Pod střechou Czech News Center každoročně vymyslíme a zrealizujeme desítky eventů, které nabízejí jedinečnou platformu pro zviditelnění. Představují příležitost pro mnoho osobností a značek. Zapojení do našich eventů totiž nabízí nejen významnou viditelnost značky a přímou komunikaci s cílovou skupinou, ale také posiluje vztahy s klíčovými stakeholdery a umožňuje inzerentům aktivně se podílet na formování trendů a směrů v oblasti médií. Připojte se k nám a objevte, jak může být spolupráce s námi nejen inspirativní, ale i strategicky výhodná.

TOP pětka roku 2024?

9. 4. 2024: International E-commerce & Digital Summit 2024 (powered by e15)

Exkluzivní setkání technologické a digitální komunity. 

Navzdory malé pozornosti technologické firmy vládnou světu, jejich zisky dosahují astronomických rozměrů a jejich vliv bude i nadále růst. Proto se na IEC & Digital Summit sejdou odborníci z klíčových odvětví, aby diskutovali o velkých změnách, které digitální technologie přináší a často jsou veřejností přehlížené. Událost má za cíl propojit špičky byznysu, regulátorů i dalších organizací, které mají v rukou podobu zítřejšího světa.

Jedná se o v pořadí pátý ročník mezinárodního hybridního summitu věnovaného digitálnímu sektoru. Své odborné znalosti a osvědčené postupy, které pokrývají důležitá témata digitálního podnikání včetně všech podpůrných služeb a nejnovějších technologií, představí zkušení odborní řečníci z ČR i ze zahraničí.

>> Web akce

8. 6. 2024: Blesk Tlapky

Oblíbený festival pro všechny milovníky psů a domácích mazlíčků, který nabízí zábavný i poučný program s charitativním přesahem. Projekt Blesk tlapky (pořádaný pod značkou deníku Blesk) totiž dlouhodobě podporuje opuštěná zvířata a bojuje proti nekalým praktikám množíren. Celodenní venkovní akce deníku BLESK se uskuteční 25. května v Praze na Vypichu.

1. 9. 2024: F.O.O.D Piknik

Ideální způsob, jak zakončit prázdniny? Vzít rodinu, přátele nebo kolegy poslední prázdninovou neděli do pražského parku Ladronka, kde mediální dům Czech News Center uspořádá už po čtrnácté gastronomický festival F.O.O.D. piknik. Tradiční akce, na které nesmí chybět žádný milovník jídla, má každý rok akcent na některé z důležitých témat spojených s gastronomií. Vloni to bylo například plýtvání potravin a rostlinná strava. Vždy nabízí také nejzajímavější ikony gastronomické scény, zajímavý (nejen edukativní) program, moho workshopů či třeba real-time podcastové studio.

Důležitou součástí eventu jsou samozřejmě silní partneři. Ať už ti, kteří s námi utváří celodenní program na stage, kuchařské show, ochutnávkové stánky, dětské aktivity nebo obsah pro live studio. Nedílnou součástí celé akce je akcent na osvětu, ale také interakci. 

Více o možnostech zapojení například v loňském článku

10. října 2024: SH!FTS24 (powered by e15)

Exkluzivní událost, která se nejistotám staví čelem – spojuje nejlepší investory z České i Slovenské republiky s předními speakery a mysliteli. Druhý ročník jedinečné akce, který nemá v Česku obdoby. 

Poprvé jsme tento byznysový event uspořádali v říjnu roku 2023. Jeho hlavním cílem bylo vytvoření platformy, která by sdružovala přední investory, odborníky a myslitele, a poskytovala jim prostor pro diskusi o aktuálních změnách ve světě technologií, společnosti a geopolitiky. Naším záměrem bylo vybudovat brand, událost, která by vynikla svou jinakostí a bezkonkurenční kvalitou komunikace i samotného obsazení. Tomu jsme, společně s důležitými partnery, a to agenturou Katz83 a J&T bankou, podřídili kreativní koncept celého eventu i veškeré další kroky, od výběru a oslovení speakerů přes veškerý obsah vznikající před i v průběhu eventu až po nejmenší detaily na místě. Počáteční ambice byla vysoká, ale reakce účastníků a hlavně pak i následné mediální pokrytí zcela překonaly naše očekávání.

Vyhodnocení prvního ročníku můžete omrknout v tomto článku, případně zhlédněte krátké aftermovie. 

Září - říjen 2024: Blesk ordinace

Jedinečný projekt Blesk Ordinace se letos dočká už svého 5.ročníku, v rámci kterého se opět zaměří na preventivní vyšetření bez čekání a doporučení praktických lékařů. Právě to bývá jednou z nejčastějších příčin, která lidi odrazuje od návštěvy doktorů. 

I letos vyrazí do vyrazíme do pěti českých měst, kde postupně vždy na jeden den vyroste městečko mobilních ordinací s lékaři z různých oborů. Ti provádí vyšetření přímo na místě. 

Naši čtenáři a návštěvníci akce zde podstoupí běžná vyšetření, a dozví se, jak na tom zdravotně jsou. Škála preventivních kontrol je opravdu pestrá. Lékaři v mobilních stanech zkontrolují nejen hladinu cukru v krvi, ale i znaménka. Chybět nebude ani vyšetření plic, tlaku, zraku nebo diabetu. Tím ale zdaleka nekončíme. Součástí bude také poradna pro odvykání kouření a léčby závislosti, obezity, duševního zdraví, urologie či gynekologie. 

Návštěvníky akce také seznámíme s výjimečnými odborníky a službami, které poskytují naši partneři a instituce, nemocnicemi počínaje a regionálními partnery konče. Součástí programu bude také seznámení s právy pacientů, možnostmi léčby a novinkami.  A v neposlední řadě se vynasnažíme popularizovat nádherné historické lokace, ve kterých Blesk Ordinaci pořádáme.

Blesk Ordinace 2023 odhalily stovky onemocnění. Více v článku o loňské šňůře.

 

Tagy:

EventyBLESKF.O.O.D.SHIFTS

Co se u nás právě děje?