Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Pátý ročník soutěže o titul Maminka roku se blíží do svého finále!

Lifestylový časopis Maminka pro nastávající i současné maminky na jaře odstartoval další ročník výjimečného projektu plného dojemných a silných příběhů – soutěž Maminka roku 2022. Do soutěže se čtenářky mohly přihlásit buď samy, nebo je nominoval někdo z jejich blízkého okolí.

Patronkami letošního ročníku se staly Veronika Sovadina Kašáková, Aneta Krejčíková a Michaela Tomešová. Ve hře je kromě hodnotných cen v celkové hodnotě přes 500 000 Kč také redakční spolupráce budoucí vítězky se samotným časopisem.

 Z nominace čtenářek (celkem 208 přihlášek) bylo redakcí a VIP patronkami vybráno pět semifinalistek z každé kategorie. Po semifinálovém hlasování na webu MAMINKA.CZ bude devět z nich bojovat o finální umístění v kategoriích Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka a Maminka bloggerka. O pořadí rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru konaném 26. října 2022 v pražské restauraci SOHO.

O absolutní vítězce a získání titulu Maminka roku rozhodnou diváci v den konání galavečeru prostřednictvím on-line hlasování na webu Mall.tv. Maminkou roku 2022 se stane soutěžící s největším počtem hlasů. Slavnostní galavečer bude přitom možné sledovat živě prostřednictvím online streamu na Mall.tv, Blesk.cz a maminka.cz. Celým večerem bude provázet moderátor Tomáš Měcháček. O hudební vystoupení se postará kapela LAKE MALAWI se zpěvákem Albertem Černým.

„Jsem moc ráda, že jsem se letos poprvé stala součástí tohoto jedinečného projektu, který oslavuje mateřskou sílu. Vybrat vítězky jednotlivých kategorií bude nesmírně těžké. Všechny maminky, které postoupily do finále, mají inspirativní příběh,“ říká šéfredaktorka Vanda Stöckbauerová.

Celý průběh soutěže Maminka roku 2022 je zaznamenám nejen v časopise MAMINKA, ale také na jejich sociálních sítích a na webu maminka.cz. Projekt je podpořen také rozhlasovými spoty a outdoorovou reklamou, online komunikací a tištěnou inzercí napříč vydavatelstvím CNC.

Soutěž vznikla za účasti generálního partnera AQUILA, a dalších významných partnerů a inzertních zadavatelů.

„V redakci se všichni těšíme, až finalistky poznáme osobně a doufáme, že si společně užijeme finálový galavečer,“ dodává šéfredaktorka.

Časopis Maminka je jediný lifestylový mateřský titul na českém trhu, který přináší každý měsíc těhotným ženám i maminkám (a vlastně i tatínkům, babičkám, dědečkům) ty nejpřesnější a nejpodrobnější informace, rady odborníků, rozhovory, reaguje na aktuální události ve všem, co se mateřství týká. Najdete v něm skvělé tipy na cestování, vaření, módu i originální nápady pro nejmenší.

Tagy:

EventySpolupráceprintonlineMALL.TVmaternitylifestyleMaminka rokuMaminka

Co se u nás právě děje?