Zpět na Blog
Spolupráce

Native Advertising Awards letos poprvé i pro nás. Porotu zaujala kampaň pro Sunar

3 minuty
Koho by na konci roku 2019, kdy jsme s CNC native u nás v inzerci začínali, napadlo, že uplynou sotva dva roky a budeme soupeřit v mezinárodní soutěži s těmi nejlepšími agenturami z celého světa. Už samotná nominace tak byla pro náš PR tým úspěch a finální třetí místo v kategorii Nejlepší infografika už jen třešničkou na dortu.

Mezinárodní ceny Native Advertising Awards se rozdávají každoročně v dánské Kodani a prostřednictvím programu The Native Advertising Institute se snaží ocenit talentované profesionály v oblasti nativní reklamy. Výjimkou byl pouze loňský rok, kdy i do této soutěže zasáhl covid a byla odložena. O to větší konkurence však byla v roce letošním. Soutěž probíhala v několika kategoriích a bylo možné přihlásit jak printové, tak digitální kampaně napříč všemi formáty i kanály.

Vítězný Sunar

Název: Spokojené dítě

https://spokojenedite.nativecnc.cz/

Sunar Native Klient V Zahlavi A Na Konci

Kampaň v číslech:

Celková počet návštěv (zobrazení) 31 476 (GA) +63 % oproti garanci

Celkový počet unikátních zobrazení 27 645 (GA)

Průměrná doba strávená na článcích 1 min. 42 s (GA)

Celkový počet doručených impresí 10  504 260

Celkový počet redakčních článků 3

Celkový počet redakčních FB postů 6

Sunar Native Obsah

Proč nativní reklama

Nativní reklama zažívá v posledních letech boom a i našimi klienty je vyhledávaná čím dál více. Čtenáře nijak neruší, protože nenásilně zapadá do vybraného webu a působí co možná nejvíce redakčně. Čtenář má navíc možnost se dozvědět i něco nového. Ideálně zábavnou formou. Ať už je to díky kvízům, soutěžím, videu nebo poutavé grafice.

Crossová propojení nás baví

Jestli existuje nějaký produkt, který je pro crossové kampaně ideální, je to právě CNC native. Díky širokému portfoliu a možnostem, které naše vydavatelství nabízí, si můžeme s tímto formátem „vyhrát“ a připravit každému klientovi originální kampaň na míru. Samozřejmostí je tak už pro nás nejen zapojení tisku a rádia, ale třeba také videa nebo podcastu. Nově zkoušíme také propojení s naší vědomostní soutěží Kvízuj a další zajímavé novinky, které tento produkt posunou zase o stupeň výš.

Zajímá vás, jak vypadají další kampaně? Najdete je na https://www.nativecnc.cz/

Tagy:

onlinePRcnc native

Ke stažení

Co se u nás právě děje?