Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Do e15 přichází Veronika Jonášová z Forbesu. Zaměří se na video-obsah

Tým redakce deníku e15 doplnila od ledna Veronika Jonášová. Zaměří se na nově chystaný video-projekt, který byznysově zaměřený titul teasuje jako jednu z největších novinek letošního roku.

Veronika Jonášová působila poslední rok a půl v českém Forbesu, dlouholeté zkušenosti má především z České televize, kde se více než deset let věnovala roli reportérky a moderátorky. Dva roky také moderovala zpravodajství na Seznam TV, kde mj. vytvořila a moderovala projekt Víkendový rozhovor. Několik let žila v Berlíně se svým manželem Martinem Jonášem, tehdejším zpravodajem České televize. V posledním působišti, v redakci Forbes, se soustředila kromě psaní i na práci za mikrofonem coby tvůrce podcastů Byznys a Jak být lepší. Podílela se i na moderování eventů.

„Letos se chceme výrazně více zaměřit na tvorbu obsahu pro naši hlavní cílovou skupinu, tedy Čechy, kteří pracují a budují nějakou hodnotu pro sebe a tuto společnost. Video-formát je jeden z mála kanálů, který nám v redakci chybí. Jsem tedy rád, že ho budeme moci letos společně s Veronikou otestovat. Její zkušenosti z několika televizních projektů a zároveň přesah do byznysové žurnalistiky jsou pro tento krok více než ideální kombinací,” říká k novince šéf e15 Nikita Poljakov

Deník e15 teď v tandemu Poljakova a Jonášové vyvíjí sadu video-rozhovorových pořadů, které by se naplno měly rozjet na jaře tohoto roku. V plánu je několik interview týdně s osobnostmi ze světa byznysu, politiky a ekonomiky. Zvláštní sekci chce deník věnovat hostům ze sféry lifestylu, sebe-rozvoje, zdraví, longevity a work–life balance. Prostor by měla dostat i témata ze zahraničí a jednou z ambicí projektu je přivést do studia také inspirativní zahraniční hosty nejen ze světa byznysu. 

„Rozhovory a setkávání se zajímavými lidmi mě na mé práci baví nejvíc. Video-rozhovory vnímám jako trend současné doby a jsem přesvědčená, že inspirativní a dobře zpracovaná témata s pestrým okruhem respondentů si najdou své diváky. Tím spíš, že rozhodně nechceme kopírovat zaběhlou dramaturgii jiných českých platforem. Máme plán, jak publiku nabídnout neotřelá a důležitá témata. S radostí se podílím na vzniku něčeho nového. Je skvělé být u prvopočátku projektu a stavět ho od základu. Děkuji Nikitovi za tuhle krásnou příležitost i za důvěru,“ shrnuje Jonášová

Launch nového komplexního nápadu souvisí i se stěhováním celého mediálního domu Czech News Center, do kterého titul e15 patří, do nových prostor. Brzy bude sídlit v právě dokončovaném komplexu Hagibor v pražských Strašnicích. „S novým působištěm se těšíme na nová, moderně koncipovaná a inovativně vybavená studia, která významně posunou možnosti našich tvůrců,” doplňuje Poljakov. 

Tagy:

strategieonlineE15Nikita Poljakovvideotvůrci

Co se u nás právě děje?