Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Další ročník charitativní akce BLESK TLAPKY už o víkendu

Zábava pro celou rodinu, podpora opuštěných zvířat i boj proti množírnám. To jsou důležitá synonyma dalšího ročníku festivalu BLESK TLAPKY. Celodenní venkovní event deníku BLESK se uskuteční už tuto sobotu 4. června v Praze na Vypichu.

Festival Blesk Tlapky je pro všechny milovníky psů a domácích mazlíčků. Návštěvníky čeká zajímavý program, který má edukativní, zábavný a hlavně charitativní přesah. Akce se koná od 11:00 do 18:00 na travnaté ploše před vstupem do pražské Obory Hvězda. Vstupné je zdarma. Bohatý program probíhá na pódiu i v celém areálu, je určený pejskům všech ras a zaručeně pobaví i jejich páníčky. 

Na programu je například sraz psích plemen, podpisová akce proti množírnám, adopce pejsků, psí hrdinové a především zajímavé soutěže pro všechny zúčastněné. Pod dohledem odborníků si budou moci návštěvníci vyzkoušet řadu psích sportů a aktivit, např. puller sport, dog frisbee, skoky do dálky a tahání břemen, wall climbing (čili šplhání po stěně) či dog dancing. K vidění budou i ukázky sportovní nebo moderní lovecké kynologie.

„Víte, jak svého psa správně zabavit nebo mu poskytnou první pomoc? I to se dozvíte od odborníků, kteří vystoupí na hlavním pódiu. Přijde např. psí psycholog, který poradí, jak svému psovi porozumět a předejít problémovému chování. Chybět nebude ani psí fyzioterapeutka a dorazí i hlavní hrdina filmu Gump - pes, který naučil lidi žít,” láká na program Radek Lain, šéfredaktor redakce Blesk. 

Potěší určitě i charitativní tombola s hodnotnými cenami, jejíž výtěžek bude věnován Útulku U Šmudliny v Tachově na stavbu budovy s novým zázemím pro psy včetně veterinární ordinace. „V rámci pestrého programu se na festivalu objeví i známé tváře a stánky útulků i záchranných spolků. Vzácným hostem, který přijde podpořit BLESK TLAPKY, bude legendární zpěvačka Marta Kubišová,” doplňuje Lain

Pohodový den si všichni příchozí užijí i díky Blesk zóně, food koutku či speciální zóně pro děti. Stejně tak i díky stánkům partnerů akce. Celým dnem provedou Bořek Slezáček a specialista na bull plemena a sporty Daniel Žďárský.

Pod projektem je podepsána redakce BLESK TLAPKY, hlasitá pomoc pro němé tváře, jejímž cílem je pomáhat týraným zvířatům a dohnat k odpovědnosti tyrany a majitele množíren. Tato redakce má za sebou už 550 článků, nespočet reportáží a 45 000 sledujících na sociálních sítích. 

Tagy:

EventyBLESKzajímavostCSRlifestyle

Co se u nás právě děje?