Zpět na Blog
Právě nabízíme

Ať (ne)máte o Vánocích FOMO. Promyslete vánoční promo směrem k gen Z

Web, který určuje trendy a ovlivňuje veřejné mínění u generace Z? To je HeyFOMO.cz. Nepropásněte proto vánoční nabídku spolupráce a zaujměte správně (a správnými formáty) své mladé publikum.

HeyFOMO.cz je nadčasový a atraktivní web, který cílí na muže i ženy ve věku 15 - 24 let. Redakce, poskládaná z mladých tvůrců, kteří ví, co jejich vrstevníci mají rádi, cílí zejména na témata trendů & fashion & beauty, wellbeingu nebo na novinky i politiku. Má také našlapaný TikTok a Instagram či X.

Fomo Čísla

 

Na podzim oslavila tato platforma pro mladé dva roky existence. Odvážný nápad si vybudoval své místo na trhu, a nejen to, FOMO pořád roste. „Máme spoustu fanoušků a šikovných tvůrců, za poslední měsíce jsme se hodně posunuli po byznysové stránce, vyladili jsme obchodní procesy a možnosti zapojení klientů, a to i takové, které předtím třeba mediální dům nikdy nezkusil. A ukázalo se, že je o to velký zájem. Stejně tak to vnímám v oblasti eventů. Zvládli jsme premiéru prvního velkého eventu ve Varech, ta měla extrémní úspěch, a postupně nám roste celá eventová část,” komentuje šéfredaktorka a zakladatelka projektu Karolína Čumriková

 

Vánoční balíčky

Tým, rozumějící gen Z a obsahu, který má ráda, nabízí aktuálně možnost speciálních vánočních spoluprací. Kampaňové balíčky kombinují různé kombinace zmínek v článcích na webu a na sociálních sítích. Plánuje také speciální vánoční FOMO GIWEAWAY, který využívá klasické atraktivity soutěží na sociálních sítích. 

Fomo Giweaeay

Všechny možnosti spoluprací najdete níže v příloze.  Pro více informací a ověření prostoru se obraťte na obchod@heyfomo.cz.

 

Tagy:

onlinegenerace ZFOMOsocialtiktoktvůrci

Ke stažení

Co se u nás právě děje?