Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Zapojte se do aukce od Reflexu a pomůžete českým veteránům

Včerejším dnem (29. 4. 2024) odstartovala aukce portrétů fotografky Reflexu Nguyen Phuong Thao. V rámci projektu CZ FIGHTERS FOR VETERANS nafotila ojedinělé fotografie profesionálních vojáků, policistů a zápasníků. Výtěžek aukce je určen na zajištění pomoci válečným veteránům a rodinám vojáků s nelehkým osudem.

Aukce navazuje na vůbec první charitativní galavečer bojových sportů v České republice, ten se uskuteční 6. května 2024. Síly v něm poměří profesionální zápasníci s vojáky a policisty.

Na ojedinělých portrétech fotografky Reflexu Nguyen Phuong Thao jsou zachyceni výjimeční muži: autor projektu, velitel chrudimských výsadkářů a držitel medaile Za hrdinství, ten velel řadě protiteroristických operací, pplk. Petr Matouš, profesionální zápasník americké UFC David Dvořák, četař a profesionální zápasník MMA Dominik Humburger, major Jakub Kukla, který působil jako operativec na protidrogovém oddělení a věnuje se speciální přípravě policistů, bývalý profesionální boxer a člen aktivních záloh AČR Jakub Synek, desátník a bývalý profesionální zápasník MMA Dušan Glezgo, který se mimo jiné na zahraniční operaci v Lotyšsku zúčastnil boxerského zápasu s příslušníkem britské jednotky, Pavel Touš mladší, bývalý zápasník, rozhodčí MMA a člen ochranky prezidenta Václav Přibyl, ukrajinský zápasník Jaroslav Biletskyi, desátník a profesionální bojovník MMA Josef Štummer, bojovník MMA Petr Dvořáček, profesionální zápasník MMA a tankista z Přáslavic, četař Jan Široký, amatérský zápasník Jan Kult nebo člen královéhradecké zásahovky, potápěč Jakub Klauda, který se na profesionální úrovni věnuje Muay Thai, tedy thajskému boxu. 

Dražit fotografie bude možné až do 8. května. Vydražené fotografie budou předány 14. května 2024 v pražské restauraci Červený Jelen, kde se budete moci s bojovníky osobně setkat.

Tagy:

ReflexCSR

Co se u nás právě děje?