Zpět na Blog
Právě nabízíme

Tematické regionální přílohy deníku BLESK hlásí dva nové přírůstky - Krásné jižní Čechy a Krásná východní Morava

Každý měsíc vychází tématické komerční přílohy deníku BLESK z daného regionu. Pravidelní čtenáři už si zvykli na přílohy jako je Krásná Praha, Krásné Ústecko, Krásné Moravskoslezsko či krásné Olomoucko. Letos na jaře jsme přidali dvě nové tematické přílohy. Nově tak každý měsíc budou vycházet i přílohy Krásné jižní Čechy, nebo Krásná východní Morava.

Tématické komerční přílohy deníku BLESK přináší vždy zajímavosti z daného regionu. Každá příloha představí jedno ze zajímavých měst v daném regionu, ukáže turistickou zajímavost a přidá tipy na výlety v okolí. Pevné místo mají v titulu nejdůležitější zprávy z místních radnic a městských úřadů. Perličkou každého vydání je rozhovor se známou osobností, která má k danému regionu blízko. Nemohou chybět ani příběhy zajímavých lidí - například podnikatelů, nebo něčím jiným výjimečných osobností pro danou oblast naší vlasti. 

 

Právě svojí návazností na nejbližší okolí čtenářů nabízí tyto komerční přílohy čtenářsky atraktivní obsah, a tudíž jsou i jedinečným prostorem pro regionální firmy, osobnosti i kulturní, sportovní a společenské akce, aby se v této komerční příloze ukázaly. Zajímavou prezentaci můžeme nabídnout i stavebním či vzdělávacím projektům, a to na komunální i krajské úrovni. Záběr titulu však možnost propagace konkrétních značek rozšiřuje také na všechny, kdo se chtějí spojit s obecnou lifestylovou tématikou bez nutné návaznosti na region. A to zejména pokud se věnují např. péči o zdraví, trendům v bydlení, gastronomii, hobby tématům a dalším.

 

Krásná východní Morava vyšla poprvé 23. března

V prvním vydání této nové přílohy byl rodák ze Zlína Felix Slováček. Ten zavzpomínal na dětství v Malenovicích, na studia v Kroměříži a na nedělní obědy v Luhačovicích, kde si jako kluk vždycky dával ražniči, tatarku a hranolky. Ale v naší příloze mají své místo i zajímaví lidé z regionu, kteří jsou něčím výjimeční. V březnovém vydání jsme představili například Navrátilovu pálenici ve Zlíně (Navrátilovam pálenica, ta píše!). Slivovici tu pálí bezmála sto let. A o destilerii se stará už čtvrtá a pátá generace tradičního rodu palírníků.

 

Vychodni Morava 1

 

V dubnovém čísle máme rodáka z Kroměříže, Standu Hložka, který žil v Hulíně a dodnes tam má rodinné i pracovní vazby. Ten se rozpovídal třeba o tom, že nejraději jezdil s partou kluků – přezdívanou Čuňáci - na Rusavu do Hostýnských vrchů. A proč Čuňáci? I to zpěvák prozradil včetně dalších pikantérií z jeho života na Zlínsku. A pokud se ptáte, koho dalšího, možná méně známého, ale rozhodně zajímavého z regionu představíme v dubnové příloze z regionu, můžeme prozradit, že jde o řeznictví a uzenářství Josefa Filáka z valašské dědiny Horní Lideč, s tradicí už od roku 1991 (Filákovy uzenářské dobroty šmakují už 30 let!). Dubnová příloha čtenářům odpoví i na otázky jako co bylo třeba křiváčkářství nebo brouskařství, a pozve na výlet do Vsetína, kde se mohou zájemci zakousnout do pravého valašského frgálu nebo se nechat unést krajovým tancem s valaškou nad hlavou. 

 

Květnová příloha ukáže Kroměříž a jeho největší lákadla. Připravujeme do ní rozhovor se sexy Carmen Andreou Kalivodovou, rodačkou právě z Kroměříže, která dodnes miluje krajovou specialitu - domácí šulánky s mákem.

 

První číslo komerční přílohy Krásné jižní Čechy vychází 20. dubna

Prvním městem, kam se vydají čtenáři této komerční přílohy, jsou České Budějovice - krásné krajské město. Navíc nabídneme tipy na výlety pro náročné turisty i pro rodiny s dětmi, které jsou přizpůsobené panujícímu ročnímu období i aktuální epidemiologické situaci. Zprávy z regionů mimojiné informují o tom, jak se jih Čech připravuje na letošní letní sezónu. Tváří čísla je jihočeský rodák a populární herec a zpěvák Jan Kopečný.

Jizni Cechy 1

Zaujaly vás naše regionální komerční přílohy? Napište mi!

Tagy:

BLESKprintkomerční přílohyregiony

Co se u nás právě děje?