Zpět na Blog
Spolupráce

Šestý ročník soutěže Maminka roku se blíží do slavnostního finále!

Web o mateřství Maminka.cz pro všechny nastávající i současné maminky odstartoval na jaře pro všechny své uživatelky další ročník výjimečného projektu plného dojemných a silných příběhů – soutěž Maminka roku 2023. Do soutěže se maminky mohly přihlásit buď samy, nebo je mohl nominovat někdo z jejich okolí.

Patronkami letošního ročníku se staly Veronika Sovadina Kašáková, Berenika Kohoutová a Petra Nesvačilová. Ve hře je kromě cen v celkové hodnotě přes 500 000 Kč také redakční spolupráce budoucí vítězky se samotným webem.

Z došlých přihlášek (dohromady jich bylo přes 200) bylo redakcí a VIP patronkami vybráno pět semifinalistek
z každé kategorie – Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka a Maminka blogerka. Po semifinálovém hlasování na webu Maminka.cz budou tři finalistky s největším počtem soutěžních hlasů bojovat o konečné umístění v jednotlivých kategoriích. O jejich pořadí, stejně tak i o absolutní vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru konaném 17. října 2023 v pražské restauraci SOHO.

Jeho průběh bude možné sledovat živě prostřednictvím on-line streamu na Fameplay.tv a Maminka.cz. Celým večerem bude provázet moderátorka Daniela Brzobohatá. O hudební doprovod se postará Ondřej Brzobohatý.

103

„Celý finálový den, který proběhne 17. října, je vyvrcholením půlroční soutěže. Začíná společnou snídaní všech finalistek, patronek a poroty v hotelu Falkensteiner, kde se vyprávějí jednotlivé příběhy, sdílejí se emoce a zážitky. Následuje slavnostní galavečer, při kterém se dozvíme, kdo vyhrál. I letos se nám sešlo mnoho silných a inspirativních příběhů, nebude vůbec jednoduché vybrat vítězky. A myslím, že ani tentokrát nezůstane jedno oko suché,“ říká Vanda Stöckbauerová, editorka webu Maminka.cz.

Celý průběh soutěže Maminka roku 2023 je zaznamenáván na sociálních sítích a na webu Maminka.cz. Projekt byl podpořen také rozhlasovými spoty a outdoorovou reklamou, on-line komunikací a tištěnou inzercí napříč vydavatelstvím CNC.

Soutěž vznikla za účasti generálního partnera AQUILA a dalších významných partnerů a inzertních zadavatelů.

Tagy:

EventySpoluprácevideomaternityMaminka roku

Co se u nás právě děje?