Zpět na Blog
Novinky o titulech

Nové vedení auto-moto titulů

1 minuta

Se stěhováním z pražských Holešovic do nových prostor na Hagiboru jsou spojené velké změny v motoristické divizi. Z postu šéfa integrovaného newsroomu a šéfredaktora Světa motorů odešel po patnácti letech Zbyšek Pechr. Na místo šéfa newsroomu přešel od dubna Petr Benzl, který nadále zůstává šéfredaktorem webu Auto.cz a časopisů Auto Tip a Auto Tip Klassik. Novým šéfredaktorem Světa motorů byl jmenován dosavadní vedoucí všeobecného motorismu Petr Slováček. Zástupcem nadále zůstává David Šprincl, který se současně stává šéfredaktorem specializovaného čtvrtletníku 4FLEET. Na pozici zástupce šéfredaktora Světa motorů pokračuje i Martin Vaculík, jenž se v poslední době soustředí mnohem více na nové audio a videoformáty.

Děkuji Zbyškovi za cenné tipy do nové pracovní výzvy a přeji mu jen to nejlepší v další životní etapě,“ říká Petr Benzl. „Vážím si důvěry, kterou do mě Petr a Zbyšek vložili. Vést jedničku na motoristickém časopiseckém trhu je pro mě ctí, doplňuje nový šéfredaktor Světa motorů Petr Slováček.

Auto-moto divizi čekají v nejbližší době další změny, které budou postupně odhalovány.

Kromě tištěných titulů Svět motorů, Svět motorů Speciál Auto Tip, Auto Tip Klassik a 4FLEET vytváří motoristická divize CNC obsah webů Auto.cz, Autorevue.cz, F1Sport, stejně jako plní autorubriky v titulech Blesk, Reflex a Sport Magazín. V neposlední řadě vzniká několik motoristických podcastů a v březnu se rozjela už třetí série televizního pořadu TV Svět motorů.

Tagy:

vedeníprintonlineauto-moto

Co se u nás právě děje?