Zpět na Blog
Tiskové zprávy

CNC pokračuje v digitální transformaci, Libuše Šmuclerová se od 1. ledna 2021 posouvá z výkonného do strategického vedení CNC

2 minuty
CNC pokračuje v digitální transformaci, Libuše Šmuclerová se od 1. ledna 2021 posouvá z výkonného do strategického vedení CNC CNC od 1. ledna 2021 mění výkonné vedení. Libuše Šmuclerová se posouvá z role Co-CEO do strategické funkce, kde se jako předsedkyně představenstva CNC bude nově naplno věnovat strategii vývoje CNC. Na pozici Co-CEO po ní nastupuje dosavadní finanční ředitel CNC Tomáš Stránský, druhým Co-CEO zůstává Juraj Felix.

Cílem změn je co nejpřímější fokus na zásadní změny, kterým média musí zejména v poslední době čelit, a to jak v byznysu, technologiích, tak v ochraně a rozvoji kvalitního vydavatelského obsahu.  

Tomáš Stránský vystudoval Vysokou školu ekonomickou a následně v roce 2000 nastoupil jako auditor do Ernst & Young ČR s.r.o. V roce 2004 začal pracovat pro RINGIER ČR a.s. jako Senior Finance Controller, od roku 2008 jako finanční a administrativní ředitel, a to i následně od roku 2011 pro Ringier Axel Springer CZ a.s. Od roku 2013 je finančním ředitelem a členem představenstva CNC.

V kompetenci Juraje Felixe je řízení inzerce, online vývoje, video kontent a eventy. V gesci Tomáše Stránského pak finance, HR a marketing, výroba a distribuce tisku.  

Libuše Šmuclerová řídila výkonně mediální dům CNC (dříve RINGIER ČR a.s., následně Ringier Axel Springer CZ a.s.) nepřetržitě jako CEO od března 2007, od dubna 2020 jako Co-CEO.

Tagy:

strategievedení

Co se u nás právě děje?