Zpět na Blog
Novinky o titulech

Inzerujte v nových regionálních přílohách Deníku Blesk: Krásné Plzeňsko a Krásné Liberecko

8 minut
Deník Blesk přináší každý měsíc sérii oblíbených regionálních komerčních příloh. Ty jsou pestrým kaleidoskopem toho nejlepšího, co se v daném kraji aktuálně děje. Přináší tipy z oblasti turistického ruchu, největších atraktivit regionu či zajímavostí, které čtenáři jinde nenajdou. K oblíbeným patří také poradny se zdravotní, realitní nebo právní tématikou. V každé z příloh je také rozhovor se slavným rodákem nebo s osobností, která má k danému regionu nějaký vztah. Své místo mají v přílohách také výjimeční lidé regionu, zajímavé podnikatelské projekty a firmy, které svůj kraj reprezentují. Ke všem našim regionálním přílohám na podzim letošního roku přibyli dva nováčci. Představujeme nové přílohy - Krásné Plzeňsko a Krásné Liberecko.

Podzimní novinky mezi našimi regionálními přílohami Deníku Blesk

Krásné Plzeňsko

Příloha deníku Blesk věnovaná Plzeňsku bude čtenáře pravidelně informovat o událostech v regionu, ať už se jedná o dění na radnicích, v oblasti kultury či sportu. Přinese také tipy na trávení volného času. Rozlohou třetí největší kraj České republiky má v tomto ohledu rozhodně co nabídnout. Z přírodních krás jsou to zejména chráněné krajinné oblasti Šumava, Český les, Brdy, Křivoklátsko nebo Slavkovský les, přidávají se přírodní parky a množství menších chráněných území. Region ale nabízí i zážitky spojené s historií v podobě klášterů, hradů a zámků či technických památek. Příloha Krásné Plzeňsko také představí zajímavé osobnosti, projekty či firmy regionu. I zde je z čeho čerpat. Na čtenáře čeká v každém čísle také rozhovor se známou osobností a návštěva ve vybraném městě regionu.

Krásné Liberecko

Libereckým krajem vás bude nově provázet příloha deníku Blesk Krásné Liberecko. V ní se dočtete o zajímavostech i největších lákadlech kraje, budou se v ní prezentovat firmy i nejrůznější organizace. Na území Libereckého kraje, v Krkonoších, leží nejstarší národní park v Česku a nejstarší chráněná krajinná oblast u nás - Český ráj. Liberecký kraj, to je Česká vysočina, Jizerské hory, Ralská pahorkatina, je to kraj lesů, vodních toků, pamětihodností, turistických lákadel…a díky příloze Krásné Liberecko se se vším stěžejním čtenáři seznámí.

Jak vypadá rodina příloh, které dvě podzimní novinky doplňují?

Krásná Praha

Zajímá vás, čím hlavní město žije? Pestrý kaleidoskop toho nejlepšího, co metropole nabízí, přináší příloha deníku Blesk Krásná Praha. V každém vydání najdete mimo jiné rozhovor se slavnou osobností. Ta prozradí, která místa v hlavním městě má nejraději, doporučí třeba to, kde se dobře jí a pije, cvičí, paří, nakupuje…. K oblíbeným patří i servisní speciál mapující mimo jiné pražské tržnice, příměstské tábory, vinobraní, volnočasové aktivity a zajímavosti. Inspirovat se můžete také tipy na aktivní zábavné akce, které se v daném měsíci v metropoli konají. Zkrátka, díky příloze deníku Blesk Krásná Praha budete mít opět po ruce, a vždy s předstihem, celou řadu zajímavých a užitečných informací. 

Kpr

Krásné Moravskoslezsko

Na co se můžete těšit? Příloha je vždy plná zajímavých tipů a praktických rad z oblasti bydlení, nákupů, služeb, zdraví, životního stylu i zábavy. I když je tento svérázný region spojován hlavně s průmyslovým Ostravskem, jeho území je velmi rozmanité, plné pamětihodností, zajímavých míst, která jinde nenajdete. Pyšní se i několika vzácnými chráněnými přírodními oblastmi, k vyhlášeným patří Beskydy, Jeseníky nebo malebné Poodří. A to je záruka, že v příloze Krásné Moravskoslezsko nouze o pestré čtení a inspiraci nebude.

Krásné Ústecko

V každém vydání najdete rozhovor se slavnou osobností, která je rodákem, nebo má k tomuto regionu nějaký vztah. Nechybí ani střípky z aktuálního dění v kraji a na vybraných radnicích. Příloha je  plná užitečných tipů a rad z oblasti bydlení, realit, služeb, zdraví, životního stylu i zábavy. Na území Ústeckého kraje se nachází i řada chráněných přírodních území i jiných atraktivních destinací. K nejznámějším patří určitě Národní park České Švýcarsko, malebné České středohoří, Krušné hory nebo Labské pískovce. Kraj je proslaven také lázeňstvím, ojedinělými rekreačními, sportovními a volnočasovými areály a celou řadou pamětihodností. Příloha tedy nabídne hodně zajímavé čtení!

Krásné Olomoucko

Olomouckým krajem vás provází příloha deníku Blesk Krásné Olomoucko. Každý měsíc se na jejich stránkách objeví škála informací o tom, čím region žije, co je pro něj typické a jedinečné. Těšit se můžete na rozhovory se slavnými rodáky či významnými osobnosti spojenými s tímto regionem. Představí se i místní lidé, kteří jsou něčím výjimeční, reprezentují svůj kraj a mnohé už v životě dokázali. V příloze najdou své místo i úspěšné podnikatelské projekty, které spoluvytvářejí image regionu. Chybět nebude ani vizitka vybraného města, každá návštěva bude sondou do historie i současnosti. V příloze se prezentují i významné instituce regionu z oblasti zdravotnictví, školství, sportu, kultury. Začíst se do této přílohy tak bude pro obyvatele regionu hračka.

Kol

Krásná Východní Morava

Každý měsíc se na stránkách objevuje škála informací o tom, čím tento výjimečný region žije, co je pro něj typické a jedinečné. V příloze je vždy rozhovor se známou osobností, představí se výjimeční lidé regionu, zajímavé podnikatelské aktivity. Nebudou chybět ani tipy na zábavné akce napříč regionem. Východní Morava, to jsou Bílé Karpaty, Vsetínské a Hostýnské vrchy, Javorníky, Beskydy…je to kraj nezaměnitelných zvyků Valašska a Slovácka, kraj věhlasných lázní a pamětihodností Luhačovicka, Zlínska, atd. A právě tato rozmanitost je zárukou, že i příloha je pestrá a inspirativní.

Krásné střední Čechy

Příloha deníku Blesk s názvem Krásné střední Čechy se věnuje aktuálním událostem, kulturnímu dění i volnočasovým aktivitám ve Středočeském kraji, který je rozlohou, počtem obcí i obyvatel největším na území České republiky. Kromě novinek z jednotlivých radnic představí významné osobnosti, firmy či instituce regionu a pravidelně přinese pozvánky na zajímavá místa či akce. Střední Čechy jsou v tomto ohledu nevyčerpatelným zdrojem. Na území regionu se nachází řada významných historických památek včetně skvostů zapsaných na seznamu UNESCO i přírodních krás, ať už jsou to malebná údolí řek, hluboké lesy nebo skalní města. Oblast je významná i zemědělskou a průmyslovou produkcí, pevně spjata je například s pěstováním vinné révy či s výrobou automobilů. Najdete tu také významná lázeňská města a široké možnosti aktivního trávení volného času včetně mnoha golfových resortů. V každém vydání na čtenáře čeká také rozhovor se známou osobností a návštěva v některém z mnoha zajímavých měst kraje.

Krásné jižní Čechy

Jedna z novějších tematických příloh Krásné jižní Čechy je věnována jednomu z turisticky nejatraktivnějších regionů České republiky. Každý měsíc přinášejí pravidelné rubriky medailon vybraného jihočeského města a zajímavé tipy na výlety do různých míst kraje – do přírody, za památkami, pěšky i na kole. Pevné místo mají v titulu nejdůležitější zprávy z jihočeských radnic a městských úřadů. S krajem se pojí také rozhovor se známou osobností, který nechybí v žádném z čísel. Prostor zde získá i představení úspěšných jihočeských firem, značek, osobností, kulturních a společenských akcí, sportovních událostí, stavebních či vzdělávacích projektů, a to na komunální i krajské úrovni. Záběr titulu i možnost prezentace rozšiřuje lifestylové téma bez nutné návaznosti na region, které se věnuje např. péči o zdraví, trendům v bydlení, gastronomii, hobby tématům a dalším.

KusNaše regionální přílohy jsou zkrátka výborným nosičem pro vaši inzerci, kterou chcete zasáhnout čtenáře, kteří novinkám ze svého nejbližšího okolí věnují mnohdy větší pozornost než celorepublikovému dění.

Tagy:

BLESKprintkomerční přílohyregionyzpravodajství

Co se u nás právě děje?