Zpět na Blog
Právě nabízíme

E15 spojuje své exkluzivní eventy! Zvýhodní také vstupné

Pokud jste fanoušky top e-commerce trendů či největšího mezinárodního hybridního festivalu technologií, inovací a startupů v Česku, tak vaše srdce zaplesá. Deník E15 se rozhodl uspořádat své dva mega populární eventy v jednom týdnu za sebou, a to 28.2. až 2.3. 2023!

V Martinickém paláci na Pražském hradě se tak ve třech jarních dnech objeví na dvou různých E15 eventech více než 200 speakerů z deseti zemí a z různých oborů. Můžete s nimi zažít face to face i hybridní panelové diskuze, workshopy či kulaté stoly. Na akcích si budete rovněž moci pomocí speciální aplikace domluvit individuální rozhovory včetně možnosti 1:1 meetingů s účastníky a nejzajímavějšími hosty. Kapacita příchozích návštěvníků bude omezená na cca tisícovku, dalších 100 000+ sledujících však bude moci program obou konferencí sledovat živě online. 

Tři dny našlapané odborníky a trendy

E15 International E-commerce Summit nabízí pravidelně ty nej trendy nejen z e-commerce. Technologic festival se chlubí synonymem největšího mezinárodního hybridního festivalu technologií, inovací a startupů v Česku! Na těchto akcích se můžete těšit na témata jako jsou tech & e-commerce novinky, trendy, brand e-commerce, marketplaces, omnichannel, digitální retail, fintech, insuretech, digitální transformace, new business modely,  mobilní e-commerce, AI, robotics, 5G, kryptoměny, blockchain, nebo ehealth. Potkáte zde investory, foundery i zakladatele startupů. 

Chcete se stát partnerem akce a oslovit návštěvníky summitu?

Nenechte si ujít příležitost vystoupit jako speaker nebo se přímo účastnit panelů a jiných zajímavých diskuzí. Jako partner akce můžete oslovit 1000 lidí na akci +100k online, využít aplikaci akce k náboru nových kolegů či získání nových obchodních kontaktů, pozvat nejen své hosty a obchodní partnery, ale i vystavovat a dát o sobě vědět. Zároveň každý partner získá řadu výstupů formou rozhovoru, článku či videa na E15.

Pro partnery je také možnost uspořádat samostatný side event formou workshopu nebo vytvořit samostatnou mini site.

Součástí akce bude také speciální CEO gala dinner, kde se můžete setkat s těmi nejzajímavějšími lidmi z vašeho oboru.

Highlights:

-        3 full Days

-        Live event + online stream

-        100.000 + online viewers

-        1000 + live attendees

-        200 + speakers

-        10 + countries

-        30 + start-ups

-        20 + investors

-        Live on 10 + platforms

-        40 hours of podcasts & videos

Zvýhodněné vstupné za 12 990 Kč!

Vstupenky lze sehnat už od října. Do 30. listopadu můžete místo původních vstupů za 20 990 Kč za International E-commerce Summit a 7 990 Kč za Technologic Festival sehnat jeden propojený (a zvýhodněný) lístek za 12 990 Kč. Součástí vstupného je samozřejmě časově neomezený přístup k celému video archivu z akce, kde jsou jak celkové záznamy z jednotlivých bloků programu, tak jednotlivá videa dohledatelná dle témat či konkrétních spíkrů.  

Chcete vystoupit jako spíkr, vystavovat nebo uspořádat workshop na E15 International Ecommerce Summit nebo Technologic Festivalu 2023? Kontaktujte nás zde

 

Tagy:

EventyonlineE15ecommerce

Co se u nás právě děje?