Zpět na Blog
Novinky o titulech

Deník e15 spustil nový pořad FLOW

První díly zasáhly přes 200 tis. sledujících

Aktuální témata z oblastí byznysu, politiky, vzdělávání, životního prostředí, technologií nebo inovací budou rezonovat novým video rozhovorovým pořadem FLOW pod hlavičkou e15. Odvysíláno bylo prvních pět dílů, které zasáhly nadprůměrný počet diváků.

Cílem nového pořadu FLOW je reagovat na aktuální témata, která hýbou nejen českým byznysem a ekonomikou, ale zároveň celou společností. Pořad moderuje zkušená novinářka Veronika Jonášová, která bude zpovídat atraktivní hosty z různých odvětví a oborů naší společnosti. Pořad je určený pro cílovou skupinu čtenářů e15, tedy pro Čechy, kteří pracují a budují nějakou hodnotu pro sebe a společnost, a kteří se aktivně zajímají o současné dění. „Kromě čistě byznysových otázek chystáme rozebírat i témata, která trendují v české společnosti: politiku, technologie, vzdělávání, životní prostředí, inovace. Těší nás obrovský zájem o pořad FLOW a těšíme se na další pozitivní ohlasy našich čtenářů a diváků,“ uzavírá Nikita Poljakov.

Ruku v ruce redakce aktivně připravuje také lifestylové video rozhovory pod značkou FLOW balance s jasným dramaturgickým vymezením. „Půjde o rozhovory s odborníky a zajímavými relevantními osobnostmi na témata jako jsou zdraví, work and life balance, longevita, duševní zdraví, seberozvoj, psychika, či odolnost. Vzhledem k tomu, že tato témata jsou velmi aktuální a vyhledávaná mezi firmami, vysoce postavenými manažery a byznysmeny, jsem přesvědčen, že krásně zapadnou do konceptu byznysového média,“ dodává Nikita Poljakov z e15.

Pořad FLOW je natáčen ve studiu, v případě soft témat pořadu FLOW balance využijí tvůrci atraktivní prostory nového designového působiště vydavatelství Czech News Center v pražském Hagiboru. U byznysových a aktuálních FLOW témat se stopáž pořadu pohybuje okolo 20 – 30 minut. V případě FLOW balance půjde o mírně delší rozhovory v délce kolem 30 – 40 minut. Za pořadem stojí šéfredaktor e15 Nikita Poljakov, moderuje Veronika Jonášová a podílí se na něm Anežka Čermáková a Karolína Blažková z redakce e15.

Inspirací pro tento koncept ze zahraničí je úspěšný podcast časopisu Spiegel Smarter leben se sloganem „Pro všechny, kteří chtějí ke svému každodennímu životu přistupovat vědoměji.“

Tagy:

FLOWwork and life balancee15Veronika JonášováNikita Poljakov

Co se u nás právě děje?