Zpět na Blog
Právě nabízíme

Co zaměstnavatelům pomůže najít talenty v oboru? Workspace15!

2 minuty
Kvalitně zpracovaný HR marketing zviditelňuje zaměstnavatele u potenciálních uchazečů o zaměstnání. Projekt Workspace15 si pod svá křídla nově vzalo Content Studio CNC a své letité know-how s nativními kampaněmi přetaví do prémiově zpracovaných HR kampaní. Kreativní tým totiž moc dobře ví, jak zaujmout cílové skupiny. V čem přesně bude Workspace15 velkým přínosem pro zaměstnavatele ze soukromého a veřejného sektoru?

Prémiovým obsahem se zaměstnavatel odliší od konkurence

Pokud chcete zaujmout konkrétní čtenáře, přizpůsobte jim obsah. Ten v prvé řadě musí řešit jejich reálné potíže, umět jim poradit a zároveň zaujmout. Bez kvalitního obsahu se můžete stavět na hlavu, ale cílovou skupinu, kterou hledáte, neoslovíte. Ta pak raději půjde o dům dál, třeba k jinému zaměstnavateli. Tento problém může vyřešit Workspace15. Vytvoří totiž kvalitní a zábavný obsah s přidanou hodnotou. Odliší tak konkrétní zaměstnavatele od jejich konkurence. 

Zacílenou propagací najde zaměstnavatelům správnou cílovku 

Nedaří se zaměstnavateli najít na trhu práce vhodné zaměstnance? Možná jen nezvolil správné komunikační kanály. Workspace15 dokáže oslovit potenciální zaměstnance ve všech segmentech. Využívá totiž potenciál celého mediálního domu Czech News Center. Hlavním partnerem projektu je stále deník e15, ale zároveň spolupracuje s dalšími redakcemi. Díky tomu všemu najdeme pro zaměstnavatele tu správnou cílovku. 

Co všechno obsahuje prémiová kampaň Workspace15 a pomůže tím zaměstnavatelům k úspěchu? 

  • microsite s nativním obsahem a garancí čtenosti 25k, nebo 40k 
  • 2 HR videa
  • podcast
  • 6 redakčních článků 
  • promo na sociálních sítích (Instagram, LinkedIn, Facebook nebo Tiktok - zvolíme dle cílové skupiny)
  • propagace celé kampaně poběží po dobu 12 měsíců, proto se nemůže stát, že mine správný cíl 

Tagy:

SpolupráceE15WORKSPACE15 Content Studio CNC

Co se u nás právě děje?