Zpět na Blog
Tiskové zprávy

CNC sjednocuje eventová oddělení pod vedením Lindy Laputky

1 minuta

Obě dříve samostatná eventová oddělení společnosti byla nově začleněna pod marketingové oddělení Pavla Renčína, který figuruje jako CMO ve společnosti CNC i Active Radio. 

V rámci této změny se role Head of Events ujala Linda Laputka, která má desetiletou zkušenost ve vedení eventového týmu Active NoLimits ve společnosti Active Radio. Pod jejím vedením se spojí týmy zodpovědné za organizaci akcí jako SHIFTS, F.O.O.D. piknik, Blesk Ordinace, Blesk Tlapky, Festival ABC a mnoho dalších, stejně jako týmy z Active Radio, které stojí za Comic-Conem Prague, Hudebními cenami Evropy 2, Kempy Frekvence 1, Svatbou snů či GDS Prague.

„Integrace eventových týmů nám umožňuje poskytnout našim klientům inovativní řešení napříč různými platformami a mediálními domy. Díky kombinaci rozsáhlých zkušeností a know-how posilujeme naši pozici komplexní eventové agentury schopné vyvíjet řešení na míru,“ konstatuje Linda Laputka s odkazem na Late Night Shoppingy s Evropou 2 ve Fashion aréně nebo na oslavy 15. výročí Palladia apod. 

Díky silnějšímu personálnímu zajištění i výhodám z rozsahu plánujeme další rozvoj eventových aktivit obou mediálních firem,“ dodává Pavel Renčín. 

Tagy:

EventystrategieLinda Laputka

Co se u nás právě děje?