Zpět na Blog
Právě nabízíme

Česko hledá druhého BeerMastera a my jsme opět u toho!

Od října hledáme nového BeerMastera, a tentokrát to bude mnohem více náročnější i zajímavější. Unikátní pivní reality show vznikla ve spolupráci s mediálním domem Czech News Center a slibuje nejen mnoho emocí, ale především vítěze, který bude schopen vést spolu s minipivovarem také restauraci.

Hlavními porotci jsou opět známí odborníci na pivo, Aleš Dvořák, létající sládek národního pivovaru Budějovický Budvar, a Luboš Kastner, restauratér a člen Českého gastronomického institutu. Soutěžící budou bojovat nejen s úkoly jako je příprava menu, prezentace pivního párování, práce za mistrovským výčepem, náročný gastro test či uspořádání pivních slavností, ale také s emocemi a nástrahami připravenými porotou i mezi sebou.

"BeerMaster už není jen reality show o vaření piva a kraftové pivní scéně, je to náročná talentová soutěž založená na prokázání schopností, které jsou nezbytné k provozu hospody či celého minipivovaru," říká Luboš Kastner, jeden z porotců show BeerMaster.

I letos je celá show podpořena naší crossmediální kampaní, do které kromě CNC titulů přidáváme i rádia ze spřátelené skupiny Active Radio. „Pivní kultura a gastronomie jsou v České republice velmi populární. Naše show oslovuje milovníky piva, gastro fajnšmekry a širokou veřejnost, což zajišťuje silnou a angažovanou cílovou skupinu pro partnery,“ doplňuje Jan Nassir, Senior Key Account Manager z CNC.        

Netradiční pivní reality show můžete sledovat každou středu ve 22:15 na televizní stanici Nova Action a také na VOYO. Přehrát si ji můžete samozřejmě i na stránkách projektu BeerMaster.cz, sociálních sítích a volně dostupných video platformách.

Tagy:

SpolupráceBeermaster

Co se u nás právě děje?